Güncel

Yazar Bekir Öztürk Kırşehir Kitap Günlerinde yerini aldı

Yazar Bekir Öztürk Kırşehir Kitap Günlerinde yerini aldı

Okunma: 512

3 Aralık 2021 16:15
-A

+A

                Şair, yazar ve aynı zamanda müzisyen olan Bekir Öztürk; 2 – 14 Aralık boyunca sürecek olan “Kırşehir kitap Günleri” fuarına Katıldı.

                Altaylı ve Ayata yayın evinin sahibi Bekir Öztürk, 1977 yılından bu yana birçok eser vermiş, aynı zamanda Bilişim ve İnternet teknolojileri ile ilgili birçok projeye de imzasını atmıştır.
Salgın çıktığı için ertelemek zorunda kaldık
                Şair, yazar ve müzisyen olan Öztürk, Gazetelerimize yaptığı açıklama da; Türkiye genelinde belediyelerle kitap fuarı düzenliyoruz. Salgından önce de Selahattin Ekicioğlu ile görüşmüştük, 2019’un Nisan ayında kitap fuarı yapmayı planlarken salgın çıktığı için ertelemek zorunda kaldık. Selahattin Ekicioğlu ile kitap fuarı yapmayı yakın tarihte yeniden gündeme getirdik. Kırşehir de uzun zamandır Kitap fuarı yapılmıyor. Yapılırsa güzel olur diye teklif sunduk. Kendileri de sağ olsun uygun buldular geldik diyen Öztürk, sözlerine şöyle devam etti.
Bütün Kırşehir halkını davet ediyorum
                 Öztürk; Burada 14 tane stant var. Bu 14 stantta 50 taneye yakın yayın evi markası temsil ediliyor. 30’a yakın yazar gelecek ve imza atacak. Her gün buraya bir ziyaretçi geldiğinde en az 5-6 tane yazar burada onları karşılıyor olacak. Anasınıfından, Yüksek Lisansa kadar her düzeyde kitabın bulunabileceği güzel bir etkinlik düzenledik. Öğrencilerimizin ve halkımızın da yoğunluk göstereceğini düşünüyoruz.
                Ben Kırşehir Eğitim Yüksekokulunda okudum. O yüzden Kırşehir ile bir gönül bağımız da mevcut ve bütün Kırşehir halkını davet ediyorum diyerek sözlerini noktaladı.
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku