Güncel

VALİ İBRAHİM AKIN BOZTEPE’Yİ ZİYARET ETTİ

VALİ İBRAHİM AKIN BOZTEPE’Yİ ZİYARET ETTİ

31 Ağustos 2019 06:53
-A

+A

 
Vali İbrahim Akın, Boztepe ilçesinde bazı ziyaretler gerçekleştirdi.
İlk olarak Malya Tarım İşletmelerini ziyaret eden Vali İbrahim Akın, Müdür Abdülselam Dağal’dan çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Ardından, İlçe Emniyet Amirliğine geçen Vali İbrahim Akın, Şehit Polis Memuru Hayrettin Yılmaz adına bina içerisinde oluşturulan köşenin açılış törenine katıldı.
Daha sonra belediyeyi ziyaret eden Vali Akın, Belediye Başkanı Hüseyin Takan’a iade-i ziyarette bulunarak hayırlı olsun dileklerini iletti.
Son olarak Boztepe Hükümet Konağını ziyaret ederek Kaymakam Vekili Ramazan Yıldırım’dan ilçede yürütülen faaliyetler ve devam eden yatırımlarla ilgili brifing alan Vali İbrahim Akın, ilçelerimizdeki eksikleri yerinde görerek sorunların çözülmesi için eldeki imkanlar doğrultusunda gayret gösterdiklerini söyledi.Vali Akın Boztepe ilçesindeki programı, kurum binalarında incelemelerde bulunarak personel ile sohbet etmesi ile sona erdi.
Vali İbrahim Akın’a ilçedeki programında İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ferhat Kuran, Kaymakam Vekili Ramazan Yıldırım ve ilçe protokolü eşlik etti.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku