Genel

TSO’DA MALİ DESTEK PROGRAMI KIRŞEHİR TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

TSO’DA MALİ DESTEK PROGRAMI KIRŞEHİR TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

16 Eylül 2019 07:05
-A

+A


Ahiler Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Bekir Varol ve Ahiler Kalkınma Ajansı Nevşehir Ajans Merkez Uzmanları ve Kırşehir Yatırım Destek Ofisi Uzmanları tarafından odamızda İmalat Sanayiinde Verimlilik ve Kurumsallaşma Mali Destek Programı hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Toplantıya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Mustafa Bulut, Genel Sekreterimiz Pınar Demir, Dış Ticaret ve Projeler Uzmanımız İpek Koçyiğit ve Eğitim Araştırma Sorumlumuz Halil Ekicioğlu katıldı.
Açılış konuşmasını ardından AHİKA Uzmanları tarafından bir sunum yapıldıktan sonra İmalat Sanayiinde Verimlilik ve Kurumsallaşma Mali Destek Programı hakkında bilgi verildi ve katılımcıların soruları cevaplandı.
Özel sektörden yoğun bir talebin olduğu toplantı yaklaşık bir saat sürdü.
Toplantı soru – cevap bölümünün ardından sona erdi.
Başvuru Süreci ve KAYS:
Ajans’a yapılacak proje başvuruları Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi üzerinden yapılacaktır. Başvuru Sahiplerinin, KAYS’a kayıt olduktan sonra başvurularını sistem üzerinden çevrimiçi (online) olarak yapması zorunludur. Online başvuru, KAYS üzerinden üretilen Taahhütnamenin e-imza ile imzalanması ile tamamlanır.
Taahhütnamenin e-imza ile imzalanmadığı hallerde, taahhütname başvuru sahibi tarafından ıslak imzalı olarak elden veya posta yoluyla son başvuru tarihinden itibaren en geç 5 (beş) iş günü içerisinde teslim edilir.
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku