Güncel

SAFFET YÜREKLİ; ”BEN DEĞİL BİZ VARIZ DİYEREK GELİYORUZ”

SAFFET YÜREKLİ; ”BEN DEĞİL BİZ VARIZ DİYEREK GELİYORUZ”

19 Haziran 2020 16:25
-A

+A

       Saffet Yürekli Kırşehir Yeniden Refah Partisi İl Başkanı seçildi. Halkımızla iç içe olup dertlere derman olmaya geldik diyen Yürekli Gazetemize yaptığı açıklamada, ”Hedefimiz milli görüş düşüncesi ile daha yakinen insanlarla ile tanışarak kaldığımız icraatları yeniden başlatmaktır ”dedi.
       Saffet Yürekli; ”12 ay  önce Kırşehir'de Yeniden Refah partisi teşkilatını kurduk. Kurucu İl Başkanımız Necip Yavuz ve ben de kurucusu il başkanı olarak görev aldım. Bu süreçte memleketimize ve ülkemize neler katabiliriz onun çabası içerisindeyiz. Bizim burada Yeniden Refah Partimizde çeşitli projelerimiz var. Millî görüş düşüncesi dünyanın görüş düşüncesidir , rahmetli Erbakan  hocamın siyasi anlamda liderliğini yapmış olduğu bütün bunlarla birlikte bir çok bilim adamı ve bürokrat yetiştirdiği  Prof. unvanı ile de başbakanlık yapmış bir liderimizdi.  Milli görüş düşüncesi ile daha yakinen insanlar ile tanıştıralım o kaldığımız icraatları yeniden başlamaktır hedefimiz. Bu icraatları yapar iken ben değil biz diyerek halkımız ile iç içe olarak halkımızın sıkıntılarını  dinleyip bir olacağız”.
Yürekli, ülke olarak zor bir süreç geçiriyoruz ,sadece biz değil dünya bu süreç içerisinde. Maddi, manevi ,sağlık ve sosyal açıdan olsun her anlamda zorlu bir süreçteyiz ve bu süreç içerisinde Türkiye'mizin bir duruşu var ve olmalıda .Yeniden Refah Partisi olarak bir kırmızı çizgimiz var ülkemize ve halkımıza olan sevgimizden hassas noktalara değineceğiz. Yaptığımız görev süreç içerisinde bizler bir sefere çıkıyoruz ve zafer Allah'tan.  Biz diyoruz ki! Millî görüş düşüncesi, Yeniden Refah Partisi düşüncesi  olarak ev ev gezerek esnaflarımız ile iç içe olarak halkımız ile birlikte  teneffüs ettiğim havayı yaşayarak dertlere derman olacağız. Kırşehir’de belli bir nüfusumuz coğrafyamız ve yüz ölçümüz var herkesin eşit bir hakka sahip olduğunu  duyuracağız. Bildiklerinin yanında bilemediklerini izah edeceğiz. Halkımıza nasıl bir katkı sağlarız bunun çabası içerisinde olacağız. Her şeyden önce ben bunu öğrencilik yıllarımda esnaflık dönemimde Kırşehir'de yaşadım ve gördüm.52 yaşındayım ve halada öğrenciyim ,çocuklarıma neler katabilirim onun çabası içerisindeyim bizim hayatımızda durmak yoktur her daim bilgimize  bilgi katıp kendimizi ayağa kaldırmakla yetinmeyip gelecek nesillerimize daha fazla bilgi  katabilmek için de okumaya devam ediyorum. Ahi Evran Üniversite'sinde öğrencilerine çeşitli projeler sunarak  onlardan ilim ve bilim alarak Kırşehir'e katkı sağlamak istiyoruz.
Dünya geneline bakıldığında bir sosyal medya bir iletişim var TV ,gazeteler var internet var insanlar artık teknoloji üzerinden tüm bilgileri ve duyumları alıyor. Bu sistem üzerinde yalan söyleme lüksünüz olamaz ,yalan söyleyenler hayal olanlar ve verdikleri sözde hayal de bırakanlar bir sene sonra kendilerini görebiliyorlar. Bizim hedefimiz özde çalışmaktır. Kırşehir'de insanlar ile iç içeyim ve bir çok dertli  vatandaş ile birlikte oldum, amacımız bu insanların dertlerine ortak olup çözüm yolu içerisinde olmak.
Halk ile iç içe olursanız ,ben değil biz dediğimiz zaman başarılı olursun, biz başarmak için geliyoruz. Bizim buradaki hedefimiz hiç bir şekilde siyasi parti değil Türkiye'nin hukuksal bir daire içerisin de bütün siyasi partiler ile kardeş içerisindeyiz. Kimseyi ötekileştirmiyoruz ,hangi siyasi parti var ise memleket menfaati için ne yapıyorlar ise eski siyasetçilerimiz ile birlikte fikir alışverişinde olacağız. Yeniden Refah Partisi olarak Kırşehir'de yönetimimizi oluşturduk ve merkez ilçemiz var. Daha önce Akpınar ,Çiçekdağı ve Mucur ilçemizde yönetimimizi oluşturmuştuk. Kaman ve  Akçakent ilçemizde yönetimimizi kuracağız. İlçelerimizde ki insanların dertlerine derman olabilmek için çalışmalarımızı oralarda da sürdüreceğiz.
Yeniden refah Partisi olarak iddialı bir partiyiz. Genel Başkanımız milli görüşü yaşayarak teneffüs ederek  o ortamda büyüyerek geldiği için görüşlerine düşüncelerine sonsuz güvenimiz var yolunda da ilerleyeceğiz “dedi.
 
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku