Güncel

KTSO 2019 AĞUSTOS AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

KTSO 2019 AĞUSTOS AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

15 Ağustos 2019 07:04
-A

+A


Gerçekleştirilen Meclis Toplantısı’nda, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa YILMAZ gündem dışı konuşma gerçekleştirdi. Akabinde olağan meclis toplantısına geçildi.2019 Haziran ayı Hesapları İnceleme Komisyonu Kararı, 2019 Temmuz Ayı mizanının görüşülmesi ve 2019 Temmuz Ayı Faaliyetleri ve gündemiyle Meclis Başkanı Mehmet AYDIN’ın başkanlığında, Meclis Toplantı Salonu’nda yapıldı. Toplantı, Meclis Başkanı Mehmet AYDIN’ın açılış konuşmasıyla başladı. Başkan Aydın, açılış konuşmasında şunları kaydetti: ” Sayın Başkan, Değerli Meclis Üyeleri, çoğunluğumuz sağlanmıştır. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası 2019 Ağustos Ayı olağan Meclis Toplantısı’na hoş geldiniz.  Hepinizi şahsım ve meclis divanı adına saygıyla selamlıyor, Ağustos ayı meclis toplantımızı açıyorum.
Değerli Meclis Üyeleri,
Temmuz ayı içerisinde Özel Simya Koleji , Karatay Üniversitesi ve Özel Labordent Diş Polikliniği ile İşbirliği protokolü imzalanmıştır.
Değerli Meclis Üyeleri,
Şahsım, Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa YILMAZ ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Kamu kurum ve kuruşlarına iade-i ziyarette bulunmuşlardır.
Yönetim Kurulu Başkanımız YILMAZ, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı BULUT, Genel Sekreterimiz DEMİR ve İşkur İl Müdürü ve SGK İl Müdürü ile birlikte  2019 İstihdam Seferberliği kapsamında üyelerimiz ziyaret ederek,istihdam seferberliği ve teşvikler hakkında bilgiler verilmiştir.
Değerli Meclis Üyeleri,
İlimiz ve bölgemizdeki hayvansal atıkların çevreye etkilerinin azaltılması, atıkların değerlendirilmesi, atıklardan elde edilen metan gazının elektrik enerjisine dönüştürülmesi amacıyla işletilmesi planlanan Biyogaz Tesisi Projesi ve Gübre Fabrikası kurulumu kapsamında Kırşehir Belediyesi , Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası ve ASKOÇ firması işbirliğinde ilimizde hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren işletme sahipleri ile Ticaret Borsası toplantı salonunda bir araya gelinmiştir.
Değerli Meclis Üyeleri,
Bildiğiniz üzere Genç Ahiler Çalışma Hayatında projesi çerçevesinde Valimiz Sayın İbrahim Akın, açılış programı gerçekleştirilen “Kırşehirli Genç Ahiler Çalışma Hayatında” projesi kapsamında öğrencileri esnaflara teslim etti.
İlimizde başlayan pilot uygulamanın Kale eteği civarında yer alan Uzun Çarşıda gerçekleşen açılış töreni ile hayata geçmiş oldu.
Değerli Meclis Üyeleri,
TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mehmet Büyüksimitci odamızı ziyaret ederek. Hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
Temmuz Ayı Faaliyetlerimiz şöyle;
01.07.2019 – 31.07.2019 tarihleri arasında Odamıza,
21 yeni üye kaydedilmiş,15 üyenin kaydı silinmiştir,
Askıda olan 6 üyemiz geçmiş dönem aidatlarının ödemesini gerçekleştirerek faal duruma geçmişlerdir.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku