Güncel

KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. BAYRAM SADE AEÜ ZİYARET ETTİ

KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. BAYRAM SADE AEÜ ZİYARET ETTİ

10 Temmuz 2019 07:22
-A

+A


Kalite süreçlerini başarılı bir şekilde gerçekleştiren ve pilot üniversite projelerini hayata geçirmeye başlayan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi, gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarla diğer üniversitelere örnek olmaya devam ediyor. Kalite süreçlerimiz ile pilot üniversite projelerimiz hakkında bilgi almak üzere Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bayram Sade ve beraberindekiler Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Vekili Prof. Dr. Mustafa Kurt’u ziyaret etti. 8 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleşen ziyarette kalite süreçlerimiz ile pilot üniversite projelerimiz değerlendirildi.
Ahi Evran Üniversitesi kalite çalışmaları ile pilot üniversite projelerini değerlendiren KTO Karatay Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bayram Sade, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin diğer üniversitelere örnek teşkil ettiğini belirterek üniversitemizin çok güzel işlere imza attığını kaydetti. Kalite süreçlerimiz hakkında Rektör Vekili Prof. Dr. Mustafa Kurt’tan bilgi alan Rektör Sade, Rektör Vekili Kurt ile pilot üniversite projelerimizi değerlendirdi.
Rektör Vekili Prof. Dr. Mustafa Kurt kalite süreçlerini başarılı şekilde geçtiklerini anlatarak şimdiki hedeflerinin mükemmellik ödülü olduğunu söyledi. Pilot üniversite projelerinden de birçoğunu hayata geçirmeye başladıklarını dile getiren Rektör Vekili Kurt, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek KTO Karatay Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bayram Sade ve beraberindekilere teşekkür etti.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku