Güncel

KIRŞEHİRSPOR

 KIRŞEHİRSPOR

Okunma: 1386

31 Ağustos 2021 16:12
-A

+A

 Son günlerde sosyal medya üzerinden yapılan açıklamalarla Kırşehir Belediyespor'a başkanlık yapmak isteyen bir hemşerimiz  çıktı ve oldukça büyük iddialarda bulunarak takımı almak istediklerini ve Kırsehirspor'u Süper lige kadar çıkaracaklarını iddia ederek bu takımı öyle veya böyle alacaklarını iddia etti.
Maçların başlamasına günler kala yapılan bu açıklama tüm sporseverlerin kafasını karıştırdı. Yıllardır birisi çıkıp da bu takıma neden sahip çıkmıyor diye sızlanır dururuz. Taner Ay isminde bir Kırşehir sevdalısı bu göreve talip olduğunu söyledi. İşin aslında hoşumuza da gitmedi değil yani. Fakat zamanlama herkesi şaşırttı. Madem böyle bir niyetiniz vardı  bu güne kadar neden beklediniz.....?
Neden son güne bıraktınız? Yada bugüne kadar  Neredeydiniz? Ben bu takımı yıllardır takip ederim ve çok üzülüyorum. Takımımız yıllardır dilenmektedir. Ve gökdelen asansörü gibi iner,iner  çıkar.
Aslında kurtuluş reçetesi  Zengin bir iş adamının takımı alması güzel olur. Fakat dediğim gibi zamanlama yanlıştır. Yinede kamuoyu gözü önünde toplanarak takım lehine alınacak kararlar güzel olur ve hepimizi sevindirir.  Şu anda Ortada kurulmuş bir takım var ve transferler kapanmış bir durumda...  Sayın Taner Ay bence biraz sabredip takıma sponsor olarak bir sonraki kurultayı beklemesi daha doğru olur diye düşünüyorum. Öte yandan yıllardır ortalıkta öksüz yetim evlat muamelesi gören Kırşehir sporumuza uzanan bu eli ters çevrilmemelidir. Büyük Kırşehirspor taraftarları her şeyin en güzeline layıktır.Birlik ve beraberlik hâlinde Geçen sezon kaçırılan şampiyonluk bu sezon elde edilebilir. Yine üstüne basa, basa şunu söylemek istiyorum.
Madem mesele Kırşehirspor ise gerisi teferruattır. Bence aklı selim insanlar bir araya gelerek en güzel ve doğru kararlar alınarak bir sonuca varılmalıdır. Bunun yanı sıra geçtiğimiz sezon  başarılı bir dönem geçiren. Başkan Mustafa Bulut ve yönetim kurulu kötü bir gidişatta vebal altında bırakılmamalıdır.
Ve kamuoyunda madem para yoktu bu takımı neden vermediniz diyenlere verecek cevap  bulamazlar.. Her şeyin hayırlısı diyelim fakat hayırlısı mevcut kulüp başkanı Mustafa Bulut ve yönetimi Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu ve Aday adayı Taner Ay. Basın mensupları önünde bir araya gelerek kamuoyunu aydınlatmak zorundadırlar. Yoksa ileri tarihlerde çıkacak fatura kimseye değil  Kırşehir spora çıkacaktır...

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

SERİYE DEVAM

SERİYE DEVAM

11:48 - 14 Eylül 2021

GÖLGELER ARDINDA

GÖLGELER ARDINDA

16:27 - 13 Eylül 2021

KIRŞEHİRİN AYAK SESLERİ

KIRŞEHİRİN AYAK SESLERİ

16:35 - 6 Eylül 2021

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku