Güncel

Kırşehir TSO'dan Önemli duyuru...!

Kırşehir TSO'dan Önemli duyuru...!

26 Haziran 2020 16:24
-A

+A

        TOBB MEYBEM Sınav ve Belgelendirme Hizmetleri Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle verilmeye başladı.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği bünyesinde faaliyetini sürdüren TOBB MEYBEM Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri A.Ş. Türkiye’nin 81 ilde mesleki yeterlilik sınav belgelendirme hizmeti vermektedir.
        Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından kurulan TOBB MEYBEM Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri, “Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik” ile mesleki yeterlilik belgesi zorunluluğu getirilen “Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5” ve “Emlak Danışmanı Seviye 4” mesleki yeterlilik sınav ve belgelendirme hizmetini vermeye devam ediyor.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası bu kapsamda TOBB MEYBEM Sınav ve Belgelendirme Hizmetleri hususunda çalışmalarını sürdürüyor. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Galeri ve Emlak alanlarında yapılacak olan mesleki yeterlilik sınavları hakkında duyuruda bulundu. Son kayıt tarihi 16 Temmuz 2020 olarak belirlenen sınav başvuruları için Oda tarafından şu bilgiler kaydedildi:
"Başvurularınız için odamıza şahsen başvuru yapmanız, başvuru formunu doldurmanız gereklidir. Başvurular şahsen yapılmakta olup, başvuru için 2 adet fotoğraf, 1 adet kimlik fotokopisi ve TOBB MEYBEM Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri A.Ş adına verilecek olan hesap numarasına sınav ücretini yatırarak istenilen evrakları dekontunuzla birlikte teslim etmeniz gerekecektir.
      13-14-15 Temmuz 2020 tarihlerinde Galeri alanında Mesleki Yeterlilik Sınavı yapılacaktır, son kayıt tarihi 09 Temmuz 2020 olarak belirlenmiştir.
       20-21-22 Temmuz 2020 tarihlerinde Emlak alanında Mesleki Yeterlilik Sınavı yapılacaktır, son kayıt tarihi 16 Temmuz 2020 olarak belirlenmiştir.

Galeri ve Emlak alanında sınav başvuru tarihleri yukarıda belirtildiği tarihlerde olacaktır. Vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları için son başvuru tarihlerine dikkat etmeleri önemle rica olunur."
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku