genel

Kırşehir Belediyesi Otobüs Şoförü Başvuruları Sona Erdi

Kırşehir Belediyesi Otobüs Şoförü Başvuruları Sona Erdi

7 Eylül 2019 07:15
-A

+A


Kırşehir Belediyesinde istihdam edilmek üzere çok sayıda otobüs şoförü alımı yapılacağı bilgisi ilan edilmiştir. Başvurular sona erdi!
Türkiye genelinde kamu kurum ve kuruluşları için personel alımı ile işçi alımı ilanları yayımlanmaya devam ediliyor. Yayımlanan ilanlarda ise adayların başvuru sürecinde ihtiyaç duyabilecekleri bilgiler ve usuller hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu.
Söz konusu istihdam ilanları özellikle belediyeler bünyesinde yapılacak olan personel alımlarını kapsarken, bu ilanlar için ise hem kontenjan hem de unvan bilgisi belediyeler tarafından açıklanmış oluyor.
Belediye dahilinde kamu personeli olarak hizmet vermek isteyen adaylar için çıkılan son ilanlarda yer alan bilgilere göre Kırşehir Belediyesinde personel alımı yapılacağı duyruldu.
Kırşehir Belediyesi personel alımı için çıkılan ilan kılavuzunda yer alan unvan ve kontenjan bilgilerine göre ise; adayların 4 kişilik alım kontenjanı ile birlikte Otobüs Şoförü olarak istihdam edileceği belirtildi.
Kırşehir Belediyesi Otobüs Şoförü alımı için başvuru yapacak olan adayların öncelikle 22-55 yaş arasında, erkek, E sınıfı ehliyet sahibi ve Kırşehir ili sınırları içerisinde ikamet etmek şartlarına uygun olmaları gerekiyordu.
İlgili başvurular için verilen süre kısalmakta olup; adaylara uyarı mahiyetinde, başvurularda son günün yarın (6.9.2019) olduğu hatırlatılmaktadır. Başvuru yapacak olan adaylar kılavuzda yer alan belgeler ile birlikte belediye binasına şahsen başvuruları yapıldı.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku