Güncel

İl Özel İdaresinin 2022 Yılı Bütçesi 100 Milyon TL Olarak Kabul Edildi

İl Özel İdaresinin 2022 Yılı Bütçesi 100 Milyon TL Olarak Kabul Edildi

Okunma: 496

8 Aralık 2021 16:35
-A

+A

Kırşehir İl Özel İdaresinin 2022 yılı bütçesi İl Genel Meclisinde oylanarak kabul edildi.

Kırşehir İl Özel İdare İl Genel Meclisinin Kasım ayı toplantılarında Özel İdarenin 2022 bütçesi ve performans taslağı da görüşülerek karara bağlandı.
İl Genel Meclis Başkanı Şaban Çelik başkanlığında gerçekleştirilen İl Genel Meclisi toplantılarında, İl Özel İdaresi 2022 yılı performans programının kabul edilmesinin ardından 2022 yılı bütçesinde yer alan bütçe kalemlerinin teker teker okunması ve açık oylanması ile bütçe 100 Milyon TL olarak kabul edildi.
İl Genel Meclis toplantısına Vali İbrahim Akın da katılarak 2022 yılı bütçesinin Kırşehir'e hayırlı olmasını dilerken, tüm meclis üyelerine ve Özel İdare idari yönetimine birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirilen bütçe çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletti.
Bütçenin kabulünün ardından kısa bir değerlendirmede bulunan İl Genel Meclisi Başkanı Şaban Çelik; “Özel İdaremiz 2022 yılı Bütçemiz hayırlı uğurlu olsun. Köylerimize yapacağımız hizmet ve yatırımlarımızın tüm hemşerilerimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Özel İdare Bütçemiz için yaptığımız tüm görüşmelerimizde Başta Sayın Valimiz İbrahim Akın’a uzun zaman yaptığımız toplantı ve oturumlarda gösterdikleri gayretlerinden dolayı tüm İl Genel Meclis Üyelerimize, Genel Sekreterimiz Kurtuluş Yılmaz’a tüm birim müdürlerimize ve personellerine teşekkür ediyorum" dedi.
         2022 yılı bütçesinin Kırşehir'e hayırlı olmasını dileyen Genel Sekreter Yılmaz;  “ Yoğun toplantı, çalışma ve görüşmeler neticesinde kabul edilen bütçemiz ile 2022 yılında köylerimize yapacağımız yol, içme suyu, çevre düzenleme ve imar işlerimiz ve diğer işlerimizin hayırlı olmasını diliyor,  Sayın Valimiz İbrahim Akın’a,İl Genel Meclis Başkanımız Şaban Çelik’e ve tüm İl Genel Meclis Üyelerimize ve Özel İdare çalışma ekibime çok teşekkür ediyorum” dedi.
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku