Güncel

İl Müdürü Şahin'e gazetemizden ziyaret...

İl Müdürü Şahin'e gazetemizden ziyaret...

3 Temmuz 2020 16:54
-A

+A

       Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararları ile Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atanan NUMAN NAFİZ ŞAHİN'e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda Kırşehir Memleket ve Yeni Yeşilyurt Gazeteleri İmtiyaz Sahibi Murat Sürmeli, Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü NUMAN NAFİZ ŞAHİN'i makamında ziyaret etti. Murat Sürmeli'ye ziyaretinde Memleket Gazetesi Sayfa Editörü Zeliha Karayel ve Muhabir Filiz Öz eşlik etti.
İl Müdürü Şahin'e yeni görevinde başarılar dileyen Murat Sürmeli ve ekibini ağırlamaktan memnun olduğunu dile getiren İl Müdürü Şahin ziyaretçilerine teşekkür etti.
      Sıcak sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyarette İl Müdürü Şahin, Kırşehire yapılacak hizmetler adına çalışmalara başlayarak sahada faaliyetlerin sürdürüldüğünü ve  neler yapabileceği hususunda brifingler alarak istişare yapıldığını dile getirdi.
Anadolu lisesinden beden eğitimi bölümüne giderek başladığı spor hayatında birçok başarıya imza atan NUMAN NAFİZ ŞAHİN spora olan tutkunluğu, bu teşkilatta olmanın verdiği memnuniyeti ve gururunu yaşadığını dile getiren Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü NUMAN NAFİZ ŞAHİN, "Hayat görüşümüzde, yaşam tarzımızda gayret etmek ve gayrete aşık olmak var. Bulunduğumuz yerlerde hangi mevkilerde olursak olalım faydalı olmak ve faydaya dönüştürmek hedefimizdir. Kırşehir'de çözümleri faydaya dönüştürmek ve gençlerimiz için Kırşehir için en iyisini yaparak hizmet etmek için buradayım...Çünkü Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün etkin ve dinamik bir şekilde sahada olmak zorunluluğu vardır ve etki alanımız gençlerdir...Kırşehir'de yapılacak projeler ve faaliyetler için proje koordinasyon ekibini kurarak çalışmalarımıza başlayacağız. Sahada bu çalışmalarımızın yansımalarını pandemi müsaade ettiği sürece hep beraber göreceğiz." dedi.
NUMAN NAFİZ ŞAHİN Kimdir?
        1979 yılında Erzincan'da doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Erzincan’da tamamladı.
Spor hayatına çeşitli kulüplerde lisanslı futbolcu olarak başlayan Şahin, 1997 yılında başladığı Aksaray Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu'ndan 2001 yılında mezun oldu. Futbol ve Antrenman Bilgisi Uzmanlık alanlarında eğitimini başarı ile tamamlayan Şahin, 2002 yılında Spor Uzmanı olarak Bayburt Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atandı.
Aynı zamanda Atletizm Antrenörü ve UEFA B Futbol Antrenörlük belgesine sahip olan Numan Nafis Şahin, birçok lig'de Gençlik Geliştirme Teknik Sorumlusu olarak görev yaptı. 2003-2015 yılları arasında İstanbul Bahçelievler Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde başarılı çalışmalarına devam eden Şahin, 2015 yılında İstanbul Bahçelievler Gençlik ve Spor İlçe Müdürü olarak atandığı süreçten itibaren imzasını attığı en geniş katılımlı Dünya Satranç rekoru, Oyunu Öğren projesi, Çocuk Atletizm projesi gibi önemli projelerin yürütücüsü ve komisyon başkanlıklarını da yaparak, bu projeleri ilçe gençliğinin hizmetine sundu ve önemli katkılar sağladı. 2020 yılında Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürülüğü görevine atandı ve bu görevi sürdürüyor.
Numan Nafiz Şahin, evli ve 2 çocuk babasıdır.
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku