Genel

İl Müdürü Kenan Şahin'e Veda Yemeği Düzenledi…

İl Müdürü Kenan Şahin'e Veda Yemeği  Düzenledi…

Okunma: 650

12 Haziran 2021 13:59
-A

+A

 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığının talebi ve Bakanlığın izni ile Kırşehir tarım  İl Müdürü  Kenan Şahin'in kendisinin isteğiyle Büyükşehir Belediyesine Daire Başkanı olarak atanması nedeniyle kurumda veda yemeği düzenledi.
15 Haziran 2021 Salı günü kurumdan ilişiğini kesecek olan İl Müdürü Kenan Şahin'in için  geçtiğimiz Perşembe günü akşam düzenlenen yemeğe İl Müdürü  Şahin ve eşi Bayan Şahin ile birlikte pandemi nedeniyle tüm personeller adına İl Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Birim Amirleri, İlçe Müdürleri ve Kurumumuzda yetkili sendika olan Toç Bir-Sen İl Başkanı ve Memur-Sen Başkan Vekili  Duran Seçen katıldı.
Veda yemeğinde bir konuşma yaparak helallik dileyen İl Müdürü Kenan Şahin, düzenlenen yemek vesilesiyle herkese teşekkür etti.
10 yıllık görev süresi boyunca   kamu kurum ve kuruluşlar, Stk'lar, çiftçiler ve mesai arkadaşları ile uyum içinde çalışıldığını belirten İl Müdürü Şahin, Türkiye Cumhuriyeti Devletine sorumlulukları olduğunu ifade etti.
Başarının birlikte uyum içinde çalışarak elde edildiğinin altını çizen İl Müdürü Şahin, "Biz bir aileydik. Birbirimizi sevdik. Diğer taraftan da birbirimize alışarak şehrimize  tüm mesai arkadaşlarımız ile birlikte hizmet ettik.  Devletimiz için vatandaşlarımıza hizmet yürütülürken gönlünüzü kırmış olabiliriz. Şahsınıza yönelik asla bir davranışım olmaz ama hizmettir olmuştur. Hakkınızı helal edin. Her zaman kapımızın, gönlümüzün size açık olduğunu unutmayın. Bizim yolumuz belli. Biz insanlar teşekkür etsin diye iş yapmıyoruz.
Size de müdürünüz olarak, bundan sonra da bir büyüğünüz, arkadaşınız olarak tavsiyem, sakın yaptığınız hiç bir iyilikten dolayı teşekkür beklemeyin. Teşekkür beklerseniz ticaret yapmış olursunuz. Teşekkür etmezse nankör olduğunu iddia edebilirsiniz. Bu da bir daha iyilik yapma gücünü sizde bırakmaz. O yüzden biz iyiliklerimizi daha ulvi bir hedef için yapalım. Allah rızası için yapalım. Dolayısıyla iyiliklerimizi unutalım ve her defasında yeni bir iyilik yapma arzusu duyalım. Bu duygularla bir kez daha hepinize teşekkür ediyorum. Bu süre içerisinde bütün emeklerinize çok teşekkür ediyorum. Allah daha güzel hizmetler yapmayı sizlere nasip etsin inşallah. Dua almayı nasip etsin. 'Allah razı olsun'u bol bol alın. Çünkü, eninde sonunda hepimiz bir gün hak vaki olduğunda gözlerimizi kapatıp, ellerimiz yana geldiğinde, Allah'ın huzurunda hesap vereceğimizi hiç bir an bile aklımızdan çıkarmadan hayatımızı sürdürürsek, sanıyorum daha doğru bir yol ve yöntem çizmiş oluruz. Bu duygularla allahaısmarladık. Allah'a emanet olun" diye konuştu.
Kurum müdürleri ve tüm personeller adına söz alan İl Müdür Yardımcısı Cengiz Karabulak  ise, İl Müdürü Kenan Şahin'e yeni görev yerinde başarılar diledi.
Yemek programının ardından  İl Müdürü Kenan Şahin'e kurum personelleri adına  İl Müdür Yardımcısı Cengiz Karabulak, Yetkili Sendika olarak  Toç Bir-Sen İl Başkanı ve Memur-Sen Başkan Vekili  Duran Seçen, İlçe Müdürleri adına Çiçekdağı İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ragıp Dağ ile Akpınar İlçe Tarım ve Orman Müdürü olarak Nejat Yılmaz tarafından plaketler ve hediyeler verildi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku