Güncel

İl Müdürü Baykara'dan bir dizi ziyaret...

İl Müdürü Baykara'dan bir dizi ziyaret...

6 Haziran 2020 16:12
-A

+A

           Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara Kırşehir'de yürütülecek olan projeler kapsamında Bakan Yardımcıları, Milletvekilleri ve idari amirlere bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İl Müdürü Ramazan Baykara tarafından gerçekleştirilen ziyarette Bakanlığın Kırşehir'de yürütülmekte olduğu iş ve işlemleri, projeleri, yatırımları ve personel istihdamı konusunda yapılacak çalışmalar masaya yatırıldı.
Kırşehir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında şunları kaydetti:
          "Bakanlığımızın ilimizde yürütülmekte olduğu iş ve işlemleri, projeleri, yatırımları ve personel istihdamı konusunda yapılacak çalışmaları görüşmek üzere Bakan Yardımcımız Ahmet Erdem, Bakan Yardımcımız Mehmet Selim Bağlı, Personel Genel Müdürümüz Necip Gülmüş ziyaret edilmiş faydalı görüşmeler yapılmıştır. Akabinde T.B.M Meclisi Ankara Milletvekilimiz meclis idare amiri, öğrencim Orhan Yeğin, ilimiz milletvekili Mustafa Kendirli ve Ankara Milletvekilimiz Hacı Turan ziyaret edilmiştir. Göstermiş oldukları yakın ilgi alakaya ve misafirperverliğe çok teşekkür ederim.
           Ayrıca Gazi Üniversitesi Genel Sekreter yardımcısı kadim dostum Ayhan Selçuk, personel daire başkanı İhsan Işık ve Akademisyen Türker Tuğrul ile ortak yapılacak projeler merkezli fikir alışverişi yapılmıştır. Ziyaretlerimde Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi akademisyenlerinden çok kıymetli öğrencim Ömür Toker de eşlik etti."
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku