Güncel

HİZMETE ADANMIŞ BİR ÖMÜR...

HİZMETE ADANMIŞ BİR ÖMÜR...

Okunma: 3188

14 Ekim 2021 12:40
-A

+A

Çiçekdağı ilçesi Fevzi çakmak Mahallesi'nde 46 yıl aralıksız olarak muhtarlık görevinde bulunan ve bu sürede pek çok hükümetlerde görevini aksatmadan sürdüren, mahallelinin derdini çözüme kavuşturmak için Ankara'ya, TBMM' ye kadar giderek çözüm arayan ilçenin sevilen muhtarı DURAN ÇELEBİ, geçirmiş olduğu kalp damar rahatsızlığına bağlı olarak her iki bacaklarını ortopedik müdahale ile kaybetmiştir. Kırşehir Memleket ve Yeşilyurt gazetesi olarak hastanede kendisine ve Oğlu Yeni Refah Partisi Çiçekdağı Gençlik Kolları Başkanı Fatih Çelebi'ye geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk.
Yeni Kırşehir Yeşilyurt Gazetemize özel açıklamada bulunan Emektar Muhtar Duran Çelebi "Ben para, koltuk için çalışmadım vatandaşımıza hizmet etmek için çalıştım" dedi.
Duran Çelebi yaptığı açıklamada;
"Türkiye cumhuriyetimize, bu hastaneleri yapanlara, sağlık bakanımıza, doktorlarımıza ve burada çalışan hemşirelere bize göstermiş oldukları hizmetten, ilgiden dolayı herkese saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Ben 1972'den 2009'a kadar Çiçekdağı Fevzi Çakmak mahallesinde Adaletli bir şekilde, Anayasa kanunlarına, insan haklarına uyarak sadakatle, saygıyla çalıştım. Uzun yıllar yaptığım muhtarlık görevinde tek bir kulun hakkını yemeden görevimi layığıyla yerine getirmeye çalıştım. Hakkımla 46 yıl boyunca yürüttüğüm görevimde geçirdiğim rahatsızlık nedeniyle ayrılmak zorunda kaldım. Buradan Çiçekdağlı hemşerilerime sesleniyorum yıllarca size hak yemeden, kalp kırmadan hizmet etmeye çalıştım eğer ki kalbini kırdığımız birileri varsa hakkını helal etsin benim herkese karşı hakkım helaldir" diyerek sözlerini noktaladı.
Emektar Muhtar Duran Çelebi'nin Oğlu Fatih Çelebi ziyaretimizden ötürü bizlere teşekkürlerini sundu. Ayrıca açıklamada bulunan Fatih Çelebi;
"Babam Duran Çelebi'ye Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi hastanesinde görev yapan kalp damar doktorumuza, ortopedi doktorumuza, anestezi doktorumuza,İl Sağlık Müdürlüğümüze, tüm hastane ve çalışanlara yapmış olduğu tıbbi müdahaleden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım" dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku