Güncel

GELECEK PARTİSİ KIRŞEHİR İL BAŞKANI GÖKHAN BİÇİCİ, SALDIRIYI KINADI...

GELECEK PARTİSİ KIRŞEHİR İL BAŞKANI GÖKHAN BİÇİCİ, SALDIRIYI KINADI...

Okunma: 699

16 Ocak 2021 21:26
-A

+A

      Gelecek Partisi Kırşehir İl Başkanı Gökhan Biçici, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk ÖZDAĞ’ın uğradığı saldırı nedeni ile kınama mesajı yayımladı. “Gündüz vaktine rağmen Ankara'da yaşanan bu olay Türk siyasinin ayıbı Türkiye cumhuriyetin mail olmuş yıllardır milletvekillik yapmış bir siyasetçiye yapılan saldırıyı kınıyoruz" ifadelerinde bulunan Başkan Biçici, mesajında şunları kaydetti:
“Bildiğiniz üzere Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcımız Sayın Selçuk ÖZDAĞ başkanımız, cuma günü cuma namazı için evinden ayrılırken 5 kişi tarafından silahlı ve sopalı saldırıya uğramıştır. Genel başkan yardımcımız sayın Selçuk ÖZDAĞ başkanımızın kafasında 17 dikiş bulunmakta elinde ve parmağında kırıklar bulunmaktadır. Cumartesi sabah saatlerinde operasyon olduğu sağlık durumu iyi olduğunu bilmekteyiz.
       Gündüz vaktine rağmen Ankara'da yaşanan bu olay Türk siyasinin ayıbı Türkiye cumhuriyetin mail olmuş yıllardır milletvekillik yapmış bir siyasetçiye yapılan saldırıyı kınıyoruz. Gelecek Partisi ailesi olarak bizleri korkutma yıldırma girişimi yapanlara rağmen bizler aile kavramıyla sımsıkı GELECEĞE umutlu bir yol çizmeye devam edeceğiz. Bizler korkusuz örgütlenmeye devam edeceğiz. Hiçbir yiğitlik mertlik dışı ve alçakça düzenlene saldırı bizleri asla yolumuzdan alıkoymayacaktır bilakis güçlenerek ve gün geçtikçe çoğalarak Türkiye'nin aydınlık geleceği için çıktığımız bu yolda canla ve başla yürümeye devam edeceğiz. Tüm vatandaşlarımız tarafından bilinmeli yapılan bu saldırı Türk demokrasisi ve siyasetine yapılmış teröristçe yapılmış halk tarafından unutulmayacak trajik bir saldırıdır. Bu ülke teröristlerin ve çetelerin hiçbir suretle varlık göstermelerine izin vermeyecektir. Türkiye hak ve hukuk devleti olduğunu bu olay karşısında göstermelidir. Genel başkanımız Sayın Ahmet Davutoğu’nun cumhur başkanımıza yaptığı çağrının önemini tüm vatandaşlarımızın farkında olduğuna canı gönülden inanıyoruz. 12 eylül 28 şubat ve 15 temmuz olaylarını ateş çemberinden geçmiş bu ülkenin insanların sokağa çıkmakta ve konuşmakta korktuğu bir ülke haline gelmesini asla ve asla izin vermeyeceğiz.”
 

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku