Güncel

GAZETELERİMİZDEN İL SAĞLIK MÜDÜRÜ OP.DR. ALİ BULUT'A ZİYARET

GAZETELERİMİZDEN  İL SAĞLIK MÜDÜRÜ  OP.DR. ALİ BULUT'A ZİYARET

29 Mayıs 2019 16:27
-A

+A

 

Kırşehir Memleket ve Yeni Yeşilyurt Gazetesi olarak ilimize atanan Kırşehir İl Sağlık Müdürü Op.Dr.Ali Bulut’u ve SAĞLIK–SEN başkanı Cuma Köysüren’e  ziyarette bulunuldu. Kırşehir Memleket ve Yeni YeşilYurt Gazeteleri Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sürmeli ,Yeni Yeşilyurt  Gazetesi  yazı işleri müdürü Ümmügülsüm Yıldız, Memleket Gazetesi Genel Koordinatörü Zeliha Karayel ve Yeni Yeşilyurt Gazetesi  Muhabiri Iraz Atasoy’un gerçekleştirdiği ziyarette  gazetelerimize açıklamada bulunan Kırşehir İl Sağlık Müdürü Op.Dr.Ali Bulut kendi memleketinde mesleğini yapmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti.
İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Ali BULUT yapmış olduğu açıklamada; “T.C. Sağlık Bakanlığımız tarafından Kırşehir İl Sağlık Müdürü olarak atamamız yapıldı. Bugüne kadar ilimize sağlık hizmeti veren tüm yönetici arkadaşlarıma teşekkür ederim. Yeni dönemde benimde memleketim olan Kırşehir’imiz için yine hep beraber çalışacak, sağlık hizmetlerini daha ileriye taşıyacağız.”dedi.Ağrı ilinde birçok idarecilik görevinde bulunan ve en son Ağrı İl Sağlık Müdürü olarak görev yapan Op. Dr. Ali Bulut Kırşehir'e İl Sağlık Müdürü olarak atandı. Kırşehir' in Mucur ilçesi nüfusuna kayıtlı Op.Dr. Ali Bulut 30 Nisan 2019 tarihinde Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesine Kalp ve Damar Cerrahi Hekimi olarak tayin olmuştu.
Op.Dr. Ali Bulu yaklaşık 1,5 senedir Kırşehir Sağlık Müdürlüğü görevini yürüten Uz. Dr. Suat Türkoğlu'nun yerine atandı.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku