Güncel

“GÜZELİKTE MARKA OLMAYA GELDİK”

“GÜZELİKTE MARKA OLMAYA GELDİK”

Okunma: 478

19 Aralık 2019 07:24
-A

+A

“ZEN VİP Kuaför Güzellik Salonu”nun açılışı vatandaşların yoğun katılımı ile gerçekleştirildi. ”ZEN VİP” Kuaför Güzellik Salonunun açılışında vatandaşların yanı sıra Kırşehir’in önde gelenleri ve Kırşehir Anadolu Şehit aileleri derneği de yer aldı.

“ZEN VİP Kuaför Güzellik Salonu”nun ortaklarından Ali Çoban, “ZEN VİP Kuaför Güzellik Salonu”nun açılışını yaptıklarından dolayı çok mutlu olduğunu dile getirdi.  Ali Çoban,”25 yıldır güzellik sektörünün içindeyim. Daha önce Kırşehir halkına, İstanbul Kuaför olarak verdiğimiz hizmette artık ZEN VİP Kuaför Güzellik Salonu olarak devam edeceğiz. Ortağım Ebru Canpolat ile birlikte kadınların güzelliğine güzellik katarak her alanda çalışmalarımıza yön vereceğiz“ dedi.
“18 PERSONEL İLE AÇILIŞIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK”
“ZEN VİP Kuaför Güzellik Salonu”nun Müdürü Murat Dercan, açılışa yoğun katılım olduğunu belirtti ayrıca ZEN VİP Kuaför Güzellik Salonun Kırşehir’e yeni şeylerin katacağını bunun için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. “ZEN VİP Kuaför Güzellik Salonu”nun Müdürü, “Murat Dercan;18 personel ile birlikte açılışımı gerçekleştirdik amacımız kaliteli bir hizmet sunarak Kırşehir’e yakışır bir şekilde hizmet etmektir. Deneyimli elamanlarımız ile birlikte kadınlarımızın güzelliğine güzellik katarak marka olma amacındayız. 38 yıldır bu sektördeyim ve 200-250 civarında elaman yetiştirdim. Kırşehir halkı açılışımıza gösterdiği yoğun ilgi ve alakadan dolayı kendilerine teşekkür ederiz “diye söyledi.
 “MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ HER ŞEYDEN ÖNCE GELİR”
“ZEN VİP Kuaför Güzellik Salonu”nu ortaklarından Ebru Canpolat, gazetemize yaptığı açıklamada, “Güzellik uzmanıyım ve eğitimlerimi Ankara’da aldım aldığım eğitim ve deneyimlerim ile ortağım Ali Çoban ile birlikte yeni iş yerimizi açtık. Kuaförümüzün ayrı bir bölümde kadınların cilt bakımı ile ilgilenirken güzelliklerine güzellik katacağız. Cilt bakımları yanı sıra tesettür bölümümüz ve çocuk oyun alanlarımızla birlikte ayrıca gelin odamızda bulunmaktadır. Biz marka olmaya geldik derken yapıtımız çalışmaların yanı sıra müşterilimizin en iyi şekilde rahat etmeleri içinde mekânımızı hazır tuttuk. Biz farklıyız, markayız çünkü müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir bizim için “dedi.
HER ŞEYDEN ÖNCE BU MESLEĞİ SEVMENİZ GEREKİYOR
“ZEN VİP Kuaför Güzellik Salonu”n çalışanlılarından Osman Çağrıoflaz, “18 yıldır bu sektördeyim ve severek yaptığım bu sektörde bir ömür kalmayı da düşünüyorum. Bu mesleği sevdiğiniz zaman şevkte geliyor heves de geliyor. Mesleği severek yaptığınızda bambaşka bir güzellik ve kaliteyle yüksele biliyorsunuz. Her şeyden önce kuaförlük mesleğini sevmeniz gerekiyor ve bu mesleği sevdiğiniz sürece de hayata da çalışmalarınızda da başarıyı yakalamış olursunuz” dedi.

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku